AK Parti Adayı Atilla'nın seçim çalışmaları sürüyor

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Vekili ve AK Parti Adayı Cumali Atilla, Bağlar Muradiye Mahallesi ve Fatih Caddesinde vatandaşları ziyaret ederek istişarede bulundu. Ardından Hani ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelen Atilla, “Hani ilçemizin yıllanmış sorunlarını çözüyoruz” dedi.

12:30:34 | 2019-03-13
-- Adversting 5 --

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Vekili ve AK Parti Adayı Cumali Atilla,, Bağlar ilçesinde vatandaşları ziyaret etti. Atilla, Bağlar İlçesi Emek Caddesinde, Diyarbakır'da yaşayan Bingöllüler ile bir araya geldi. Talepleri dinleyen Atilla, Büyükşehir Belediyesi'nin yürüttüğü çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulundu. Atilla daha sonra Bağlar Muradiye Mahallesi’nde vatandaşları ziyaret etti. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Atilla, Büyükşehir Belediyesi'nin yürüttüğü çalışmalarla istişarede bulundu. Fatih Caddesinde esnafa hayırlı işler dileyen Atilla, vatandaşlarla sohbet etti.

Büyükşehir Belediyesi'nin vatandaşların refahı için çalıştığını belirten Atilla, "Daha mutlu, geleceğinden daha umutlu, yaşam kalitesi çok daha yüksek bir Bağlar’ı hep birlikte inşa edeceğiz. Bağlar’ımızın dört bir köşesi bizim diyerek hizmetimizin ulaşmadığı tek bir mahalle, tek bir sokak, tek bir ev kalmayacak." şeklinde konuştu.

Vatandaşlar ise belediyenin çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

‘Hani ilçemizin yıllanmış sorunlarını çözüyoruz’

Hani ilçesinde vatandaşlarla da bir araya gelen Atilla, “Hani ilçemizin yıllanmış sorunlarını çözüyoruz.” dedi.

 

Atilla, Hani ilçesini ziyaret ederek vatandaşlarla istişarede bulundu, Büyükşehir Belediyesi’nin Hani ilçesine yönelik projelerini anlattı. Atilla, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Ebubekir Bal ile birlikte, Hani merkezde esnafları dolaştı, yolda gördüğü vatandaşlarla selamlaştı.

Vatandaşların taleplerini dinleyen Atilla, Büyükşehir Belediyesi’nin ihtiyaçlara göre hizmet ürettiğini söyledi. Kısa sürede şehrin her yanında önemli belediyecilik çalışmalarını hayata geçirdiklerini belirten Atilla, şöyle konuştu: “Hemşehrilerimizin ayaklarına giderek onlara hangi hizmeti beklediklerini soruyoruz. Hani ilçemizin yıllanmış sorunlarını çözüyoruz. Sorumlu olduğumuz mahalle sayısı çok fazla, uzman kadromuzla her yere en iyi belediyecilik hizmetini götürme gayretindeyiz. Diyarbakır’ın yüzölçümü içerisinde bulunan her tarafa en kaliteli hizmeti götürmeye çalışıyoruz. Hükümetimizin destekleriyle en ucra köşelerde bile hizmet götürebiliyoruz. Hemşehrilerimizle büyük bir aileyiz. Birlik ve beraberlik içerisinde, hemşehrilerimizin refahı için çalışıyoruz. Hemşehrilerimize sunduğumuz hizmeti adil bir şekilde bütün mahallelerimizde yapma ilkesiyle sürdürüyoruz."

Atilla ve Milletvekili Bal daha sonra Gürbüz Mahallesi’nde esnafa hayırlı işler diledi, kıraathanede vatandaşlarla çay içip sohbet etti.

-- Adversting 6 --

 
ETİKET :  

Tümü