AMED’TE ARTIK SERİ YAKALANMALI…

12:27:24 | 2019-02-07
Özgür BÜYÜK
Özgür BÜYÜK      spor21.net@gmail.com

 

Amedspor son Sarıyer maçında, iç sahada süren büyük istek ve arzusunu yine gösterdi ve son dakika da olsa muhteşem bir golle liderden hem 3 puanı aldı, hem de 4 maçlık 12 puanın olacağına inandığım bir seri öncesi büyük bir umut verdi sevenlerine…

Nasıl bir seri derseniz?

Bu hafta Hacettepe maçında alınacak bir 3 puan ile Uşak iç saha, Manisa deplasman ve Sakarya iç saha maçları ile seri devam edebilir.

Tabi ki yazıldığı gibi kolay değil…

Ama Play-Off için gerekli olan bu…

Hele ki Sıddık, Ercan, Yusuf ve Abdullah’ın da takıma döneceğini düşünürsek, form durumlarına göre ilk 11 ve kulübe anlamında da birden çok tercih ile hocanın da elinin güçleneceğini düşünüyorum. Şu an tek hedef Hacettepe maçı

İç saha da ki hırs, istek, arzu dış sahada da olursa inanıyorum ki Amed silkinecek Play-Off umutları tazelenecek ve 10-12 bin arasında gelen seyirci 25-30 bin ortalamasına yükselecektir.

Hatırlatmakta yarar var. Bu takım başarılı oldu mu tüm il, ilçeler ve bölge seviniyor, kutluyor kazanıyor, bunu son maçta da gördük.

Ayrıca profesyonel olan gençlerimizi de görünce sevincimiz artarken hem sevincimizin, hem de ümitlerimizin devamı için bu gençleri saha da görmek ve inanmak gerekiyor. 

Tekrardan Mehmet hoca ve ekibi ile oyuncu grubun yanında Direniş ve Barikat (Barikat grubunun maç sonu tribünü temizlemelerini de alkışlıyorum) gruplarını da desteklerinden dolayı tebrik etmek gerekiyor.

Amedspor isminin büyüklüğüne yakışır mücadelenin sürmesi dileğiyle bir başka yazı da görüşmek üzere esen kalın, Spor’la kalın

-- Adversting 6 --

 
ETİKET :  

Tümü