AMEDSPOR OYUN KİMLİĞİNİ HATIRLAMAYA BAŞLADI…

13:40:21 | 2018-12-03
Özgür BÜYÜK
Özgür BÜYÜK      spor21.net@gmail.com

 

Amedspor yeni stadın (çok şükür) ihtişamı, seyircisinin müthiş desteği, oyuncu tercihleri ve en önemlisi topu ısıran, mücadele eden, sahada yürümeyip koşan, basan, takımıyla güçlü rakibini 3-0 gibi net bir skorla yenmeyi başardı.

Son iki maçta Sıddık’ın oyunundaki gözle görülür düzelmesi, Muhlis’in ateşleyici yanı, orta saha ile savunma hattının bağlantısının çok iyi olması, 7 gol atılmasına ve gol yenilmemesine en büyük katkı oldu.

Tabi Mehmet hocanın elindeki malzemeyi doğru kullanmasını da unutmamak gerekir. İlk yarının bitmesine çok az kalmışken, tüm + puanlar ikinci yarı ve Play- Off için önemliyken, net söylemeliyim ki, gençlerin bu takıma girmesi sadece bu sezon için değil, en az 3 sezonun kurtarılması ve oyuncu satabilen, sadece tüketen değil, üretip kazanan bir takım olmamızı sağlayacaktır.

DİYARBEKIRSPOR AH VAH ÇEKTİRMEYE DEVAM EDİYOR

Diyarbekirspor konusuna gelirsek, hiçbir şekilde o kötü oyun ve skor ile ilgili yazı yazmaya gerek duymadan (Kendimizi daha fazla kahretmeden) net kalın ve büyük harflerle bir daha söylemekte yarar var.

BU TAKIM GENÇLERE YÖNELMEZ;

KENDİ TARAFTARLARININ VE GERÇEK SEVENLERİNİN SÖYLEMLERİNE KULAK TIKAR;

GERÇEK BİR YÖNETİM TARZI OLUŞTURMAZ;

VE SABIRLI OLMAZSA; maalesef hem maddi, hem de manevi açıdan bu ligde kalmaya devam edecek ve bir zaman sonra da sıradanlaşacaktır.

Tabi “yav hocam bilmediğimiz dillendirilmeyen çözümleri yaz” diyenlerde olacaktır. Saygı duyuyorum ama cevabı da vereyim. Çözüm bu kadar basit aslında başka bir yazıda görüşmek üzere esen kalın sporla kalın.

-- Adversting 6 --

 
ETİKET :  

Tümü