Atilla, vatandaşlarla bir araya geldi

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumali Atilla, Çermik ve Hani ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelip sorun ve taleplerini dinledi.

13:49:08 | 2018-12-28
-- Adversting 5 --

Sedat IRMAK

Sur ilçesine bağlı Kengerli Mahallesi’nde vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumali Atilla, "Diyarbakır'ımızın her noktasına giderek hemşehrilerimizin değerli görüşlerini alıyoruz" dedi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumali Atilla, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Atilla beraberinde AK Parti Milletvekili Ebubekir Bal, İl Başkanı Süleyman Serdar Budak, Sur Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdullah Çiftçi, Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu ile birlikte Sur ilçesine bağlı Kengerli Mahallesi’ni ziyaret etti.

Cuma namazını burada eda eden Atilla, daha sonra vatandaşlarla sohbet etti, sorunlarını ve taleplerini dinledi. Herkesi kucaklayan anlayışla hizmet ettiklerini belirten Atilla, "Diyarbakır'ımızın her noktasına giderek hemşehrilerimizin değerli görüşlerini alıyoruz. Hemşehrilerimizi can kulağıyla dinlemek için şehrimizin her yerine sürekli gidiyoruz. Biz göreve geldiğimiz ilk günden şunu dedik ‘Şehrimizi, bu şehirde yaşayanlarla yönetiyoruz.’ Hemşehrilerimiz bizler için çok değerlidir" dedi.

Vatandaşlar ise Atilla'ya Büyükşehir Belediyesi'nin şehre yaptığı hizmetler için teşekkür etti.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumali Atilla, daha sonrasında ise Hani ilçesini ziyaret edip vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi ve Diyarbakır Valiliğince düzenlenen programa katıldı.

-- Adversting 6 --

 
ETİKET :  

Tümü