Belediyeden spora dev destek

İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, Kayapınar Belediyesinin tüm imkanlarını Kayapınarlı çocukların dünya çocukları ile rekabet edecek düzeye gelmeleri için seferber edildiğini ifade ederek, çocuklar için hayata geçirilen sportif projelerin bir kısmının Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’nın desteği ile hayata geçirileceğini belirtti.

10:09:40 | 2018-06-08
-- Adversting 5 --

Nermin ZENGİN

Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesindeki okullarda eğitim gören çocukların okuma-yazma alışkanlığı kazanmalarının sağlanması amacıyla daha önce hayata geçirilen 52 adet Z Zenginleştirilmiş Kütüphane ve okul kütüphanelerine 500 bin kitap temini projelerinin tamamlanmasının ardından spor projelerine tam destek veriliyor.

İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, Kayapınar Belediyesinin tüm imkanlarını Kayapınarlı çocukların dünya çocukları ile rekabet edecek düzeye gelmeleri için seferber edildiğini ifade ederek, çocuklar için hayata geçirilen sportif projelerin bir kısmının Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’nın desteği ile hayata geçirileceğini belirtti. Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından düzenlenen imza töreninde projeler hakkında bilgi veren Balcı, 20 adet voleybol-basketbol sahası, 10 adet halı saha, 2 adet gençlik merkezi, 2 adet yeni nesil kapalı spor salonu ve 2 adet kapalı yüzme havuzu projelerinin kısa süre içerisinde tamamlanacağını ifade etti. Balcı açıklamasında, Kayapınar Belediyesi olarak Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’mızın destekleriyle hayata geçirilecek projelerin Kayapınar ilçesinde okul sporlarının gelişimi, sağlıklı ve sporcu nesillerin yetişmesinin altyapısını oluşturacağını vurgulayarak, gençlere katkı sunacak anlamlı desteklerinden dolayı Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na teşekkür etti.

-- Adversting 6 --

 
ETİKET :   Belediyeden spora dev destek

Tümü