Diyarbakır ASKF yılın başarı ödüllerini dağıttı

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Diyarbakır Şubesi, düzenlediği iftar yemeği ile yılın başarılı spor insanı ve kulüplerini ödüllendirdi.

16:27:13 | 2018-06-08
-- Adversting 5 --

Sedat IRMAK

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Diyarbakır Şubesi, verdiği iftar yemeğinden sonra düzenlenen törenle yılın başarılı spor insanı ve kulüplerinin ödüllerini verdi.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Diyarbakır Şubesi, düzenlediği iftar yemeği ile yılın başarılı spor insanı ve kulüplerini ödüllendirdi. ASKF yılın spor insanları olarak TFF Bölge Müdürü Serkan Bayhan, 35 yıldır kesintisiz saha komiserliği yapan Cemal Polat, Futbol İl Temsilcisi Mehmet Altındağ, Amatör Sporcular Derneği Başkanı Mesut Deri, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Diyarbakır Şube Başkanı Abdulsamet Karakaş, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir ile Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Akın Erim'i ödüle değer buldu.

ASKF yönetim kurulunun yılın spor insanı seçtiği Türküye Futbol Federasyonu (TFF) Bölge Müdürü Serkan Bayhan'ın ödülünü Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya'nın elinden aldı. Diyarbakır U 19 Lig şampiyonu Alipaşaspor'un Başkanı Süleyman Şenci ise ödülünü Futbol İl Temsilcisi Mehmet Altındağ'ın elinden aldı. 180 dolayında spor insanının katıldığı gecede ödül töreninden sonra mahalli sanatçılar mini bir konser verdi.

-- Adversting 6 --

 
ETİKET :   Diyarbakır ASKF yılın başarı ödüllerini dağıttı

Tümü