DTSO esnafla bir araya geldi

Güneydoğu Ekspres- Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya, 3. Sanayi Sitesi esnaflarıyla bir araya gelerek, istişare toplantısı gerçekleştirdi.

3. Sanayi Sitesi İdare binasında düzenlenen istişare toplantısına DTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya ve beraberindeki heyet, 3’ncü Sanayi Sitesi Başkanı Ekrem Kalkan ve Sanayi Sitesi esnafları katıldı. Burada konuşan Kaya,  Sanayi Sitesi esnaflarının yaşadığı sorunları yerinde tespit etmek ve ortak çözüm bulmak için bir araya geldiklerini dile getirdi.

Sanayi Sitesi ile ilgili yaptıkları çalışmalara değinen Kaya,” Sanayi Sitesi anayol girişinde yaşanan sorunlara ilişkin Karayolları Bölge Müdürlüğü ile yaptığımız görüşmelerin ardından  yol sorununu çözüme kavuşturduk. Bizim amacımız kentimizin özellikle sanayi ile ilgili bu tür altyapılarının en az sorun teşkil edecek şekilde düzeltilmesidir. Bugün esnaflarımız dinleyeceğiz  sizlerin yaşadığı sorunları çözüme kavuşturmak için Meslek Komitemiz ile birlikte bir yol haritası çıkaracağız” dedi.

3. Sanayi Sitesi Başkanı Kalkan, anayol girişinde yaşadıkları sorunları çözdüğü için Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası’na teşekkür etti ve oda ile birlikte Sanayi Sitesi’nin diğer sorunlarının da çözüleceğine inandığını belirtti. Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı toplantı sonrasında Sanayi Sitesi esnaflarının belediye, emniyet vb. kurumlar ile çözülmesi gereken hususlar konusuyla ilgili girişimlerin başlatılması kararı alındı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol