Hafızların misafiri oldu

HABER MERKEZİ

Diyarbakır merkez Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Ferdi Yiğit Anadolu İmam Hatip Proje Fen Lisesi’nde örgün eğitimle birlikte hafızlık eğitimi almaya başlayan beşinci sınıf öğrencileri için aileleri tarafından her gün düzenlenen sabah kahvaltısına misafir oldu.

120 öğrencinin aileleriyle beraber katıldığı okuldaki etkinlikte Başkan Hüseyin Beyoğlu, ailelerden ve çocuklardan yakın ilgi gördü. Hafızlık eğitimi alan çocuklarla yakından ilgilenen Beyoğlu, kahvaltıdan sonra çocuklara oyuncak dağıttı.

Tablet  sözü verdi

Kahvaltı etkinliğine aynı zamanda Bağlar Belediye Başkan Yardımcısı olan   Ferdi Yiğit Anadolu İmam Hatip Proje Fen Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Ali Yağmur ve okul müdürü Ömer Yıldırım da katıldı.

Hafızlık eğitimini başarıyla tamamlayacak olan öğrencilere tablet bilgisayar hediye edeceklerini dile getirerek geleceğin hafızlarının motivasyonunu artıran Beyoğlu,”Çok önemli bir eğitim sürecinden geçiyorsunuz. Bu kutlu yolculuğa çıkan çocuklarımızı,ailelerini,okul yönetimini ve öğretmenleri tebrik ediyorum. Milletimizin geleceği,toplumumuzun  yarınları inşallah bu yavrularımıza  emanet olacak” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol