Kulp-Silvan yolunda kahreden kaza

Diyarbakır’ın Kulp ve Silvan İlçesi 10. Kilometresinde Kürdistan 24 televizyonu muhabiri Sıddık Eren’in kullandığı araç kontrolden çıkıp takla atması sonucunda Eren’in 5,5 aylık erkek çocuğu kazada hayatını kaybetti. Kazada yaralanan Eren ve yanında bulunanlar ise hastandee yapılan tedavilerin ardından taburcu edildi.

17:52:32 | 2018-06-09
-- Adversting 5 --

 

 

 

 Sedat IRMAK

Edinilen bilgilere Kaza, önceki gece gece saat 21:00 sularında Kulp-Silvan yolunun 10 kilometresinde meydana geldi.

 

Kürdistan 24 televizyonu muhabiri Sıddık Eren’in kullandığı araç kontrolden çıkıp takla aması soncunda araçta bulunan Eren’in 5,5 aylık Roni isimli erkek çocuğu ağır yaralanırken eşi ve diğer çocuğu ise hafif şekilde yaralandı.

 

5,5 aylık Roni bebek vefat etti

Olayın duyulması üzerine bölgeye sevk edilen ambulanslarla yaralılar Diyarbakır Eğitim Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alınırken Eren’in 5,5 aylık Roni isimli erkek çocuğu ise yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

 

Diğer yaralılar taburcu edildi

Yaralı olan Sıddık Eren, eşi ve diğer çocuğu ise tedavinin ardından sonra taburcu edilirken polis ve jandarma kazaya ilişkin geniş çaplı soruşturma başlattı.

 

Başsağlığı diliyoruz

Güneydoğu Ekspres Gazetesi çalışan ve yönetimi olarak hayatını kaybeden 5,5 aylık Roni bebeğe Allahtan rahmet Kürdistan 24 televizyonu muhabiri Sıddık Eren ve ailesine sabırlar diliyoruz.

 

 

 

-- Adversting 6 --

 
ETİKET :   Kulp-Silvan yolunda kahreden kaza 24 televizyonu muhabiri Sıddık Eren

Tümü