Silvan’ın sorun ve talepleri dinlendi

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumali Atilla, Silvan ilçesinde vatandaşları ziyaret ederek sorunları ve talepleri dinledi.

14:06:36 | 2019-01-10
-- Adversting 5 --

Nermin ZENGİN

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumali Atilla'nın ilçelere ziyareti devam ediyor. Atilla, Silvan Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Adem Çelik'i makamında ziyaret etti. Çelik ile bir süre görüşen Atilla, belediyelerin yürüttüğü çalışmalarla ilgili istişarede bulundu. Daha sonra çarşıda esnafı ziyaret eden Atilla, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Atilla, çay ocağında vatandaşlarla çay içip sohbet etti.

Göreve geldiği günden beri 17 ilçede özveriyle çalışma yürüttüğünü belirten Atilla, "Silvan ilçemiz su sorunu yaşıyordu. İlk başta Silvan'da su sorununu çözdük. İlçemiz ve mahallerinde sıcak asfalttan ulaşıma, alt yapı ve üst yapı belediyecilik hizmetlerini ivedilikle hayata geçirdik. Silvan Kaymakamlığımız ve Belediye Başkanlığımız da örnek projeler yaptı. Belediyelerimizle ortaklaşa yürütttüğümüz çalışmalarımızla hemşehrilerimizin refah düzeyini arttırmaya katkı sunuyoruz" dedi.

Vatandaşlar ise Atilla'ya hizmetler için teşekkür etti.

-- Adversting 6 --

 
ETİKET :  

Tümü