Bağlar Belediyespor sezona hazır

Haber/ Celal KUZU

Güneydoğu Ekspres- Bağlar Belediyespor Kulübü Başkanı Haşim Merdoğlu,iyi bir takım oluşturduklarını ifade ederek, “İnanıyorum ki bu takım ligi üst sıralarda tamamlayacak” dedi.

Bu sezon için hedeflerinin zirve yarışı içinde olmak olduğunu belirten teknik sorumlu Ekrem Üşen ise ”Zor bir grupta mücadele edeceğiz. Ancak geçen yıllara göre daha iyi takım olduğumuzu söyleyebilirim” ifadelerine yer verdi.

İki haftalık kamptan sonra kente döndü

Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) 1.Grup’ta Diyarbakır’ı temsil edecek olan Bağlar Belediyespor, sezon öncesi hazırlık çalışmalarını tamamlayarak ligi beklemeye başladı.

Diyarbakır’da başladığı ilk etap çalışmalarının ardında iki haftalık kamp için Nevşehir’e giden Sarı-Mavili takım, burada hem güç depoladı,hem de hazırlık maçları yaparak eksiklerini gidermeye çalıştı.

6 hazırlık maçı yapan Bağlar Belediyespor, 4 galibiyet ve 2 yenilgi aldı.

Bağlar Belediyespor Kulübü Başkanı Haşim Merdoğlu, iyi bir takım oluşturduklarını ifade ederek,takıma olan güvenini dile getirdi. Merdoğlu, “Her alanda olduğu gibi sporda da başarılı olmak istiyoruz. Bir çok spor branşına aktif olarak destek veriyoruz. Gençleri spora kanalize etmek en önemli amaçlarımızdan biridir. Futbol takımımız iyi bir hazırlık dönemi geçirdi. Kulüp yönetimi olarak gerekli imkanları sağlamaya çalıştık. Birbirleriyle uyum içinde çalışan teknik heyetimiz ve futbolcu kadromuz inanıyorum ki bizlere başarılı bir sezon yaşatacaktır. Hedefimiz ligi üst sıralarda bitirmektir” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol