Öldürülen adamın cesedini hayvanlar yemiş

Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde dağda gezen çoban, elleri ve ayakları bağlı şekilde erkek cesedi buldu. Hayvanlar tarafından bir kısmı yedilen erkek cesedinin kim olduğu açıklanmadı.

Bismil ilçesinde herkesi meraklandıran bir olay yaşandı. Dağdaki çoban tarafından elleri ve ayakları bağlı şekilde bulunan erkek cesedinin hayvanlar tarafından parçalandığı belirtildi. Ekipler, kesin ölüm nedenini belirlemek adına çalışmalara devam ediyor.

Bismil ilçesine 17 kilometre uzaklıkta bulunan Tatlıçayır köyü civarında elleri ayakları bağlı vücudunda işkence izi olan ve hayvanlar tarafından vücudun bir kısmı yenilen bir erkek cesedi çoban tarafından bulundu. İhbar üzerine bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri yönlendirildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede, ismi öğrenilmeyen 25-30 yaşlarındaki şahsın işkence yapılarak öldürüldüğü belirtildi.

Hazro ilçe nüfusuna kayıtlı erkek cesedinin, yaklaşık 25 gündür kayıp olduğu öğrenildi. Ceset, incelemenin ardından otopsi için ambulansla adli tıp kurumuna kaldırıldı. Elleri ve ayakları bağlı olan cesedin, ilk belirlemelere göre dövülerek öldürüldüğü üzerinde durulurken, kesin ölüm nedeninin ise yapılan otopsi raporunda ortaya çıkacağı belirtildi.(İHA)

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol