banner40

Kaymakam Uğuz, ETÜT merkezini ziyaret etti

Silvan Belediyesi Dr. Zeki Tanrıkulu Kütüphanesini ziyaret eden Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hasan Uğuz, öğrencilerle bir araya gelerek, öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar diledi.

KPPS adaylarının hazırladığı Etüt Merkezine ziyaret gerçekleştiren Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hasan Uğuz, öğrencilerle bir süre sohbet ettikten sonra öğrencilerin taleplerini dinledi.

Etüt Merkezindeki öğrencileri ziyaret eden Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hasan Uğuz, “Silvan belediyemize ait kütüphanede oluşturduğumuz Etüt merkezinde sınavlara hazırlanan öğrencilerimizin sınav ve konsantrasyon geliştirmesi anlamında Etüt merkezleri sayesinde başarı kaçınılmazdır. Bu yüzdendir ki, Etüt merkezleri büyük bir önem arz etmektedir. Ayrıca en kısa zamanda muhtelif yerlerde yeni Etüt merkezlerini de açacağız inşallah, Silvanlı öğrencilerimizin de buradaki eğitim sayesinde büyük başarı yakalayacaklarına inanıyorum. Bu anlamda Kaymakamlık ve Belediye olarak öğrencilerimiz ve Silvanlı gençler için tüm imkânları sunacağız. Geleceğimizi emanet edeceğimiz değerli öğrencilerimize, büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları bu sınavlarda başarılar diliyorum” şeklinde sözlerini sonlandırdı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol