Okullara yeni görüntü kazandırılıyor

Haber Bekir Güneş

Güneydoğu Ekspres - Diyarbakır merkez Bağlar Belediyesi, ilçe genelinde yaygınlaştırdığı temizlik çalışmaları kapsamında cadde ve sokakların yanı sıra eğitim kurumlarının dış bakım,çevre düzenlemesi ve temizliğini de yapıyor.

Diyarbakır merkez Bağlar Belediyesi, yeni eğitim ve öğretim yılı öncesinde eğitim kurumlarına yönelik önemli bir hizmeti yerine getiriyor.

Okulların çevre düzenlemesi ve dış bakımları yapılarak okul bahçelerine parke taşları döşeniyor. Yıkama ve temizlik araçları kullanılarak okullar temizlenerek güzel bir görüntü kazandırılıyor.

Bu hizmetten memnun kalan okul yöneticileri ve veliler, yapılan çalışmalardan dolayı belediye yönetimine teşekkür etti.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu da "Temiz Bağlar, temiz okullar" sloganıyla başlattıkları temizlik çalışmalarını genel bir politika haline getirdiklerini söyleyerek okullardaki çalışmaların devam edeceğini söyledi.

Beyoğlu, "Cadde ve sokaklarımızın yanı sıra eğitim kurumlarımızı da temizleyerek hijyenik hale getirmeye çalışıyoruz.Yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızın sağlıklı koşullarda eğitim alması bizim için büyük önem taşıyor. Eğitime ciddi önem veriyoruz. Belediyemizin imkanlarını seferber etmiş durumdayız. Bu doğrultuda hizmetlerimize devam edeceğiz" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol