Beşikci Esnafı Dinledi

Yenişehir ilçesinde her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelmeyi sürdüren İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan VekiliMurat  Beşikci, bu kez Aliemiri caddesi ve hintli baba caddesinde bulunan esnaflarla bir araya gelerek talep ve sorunlarını dinledi.

Aliemiri caddesi ve hintli baba caddesinde üzerinde bulunan esnafa hayırlı işler dileyen Diyarbakır Yenişehir kaymakamı ve Belediye Başkanı Murat Beşikci, Esnafın iş yerlerinde özellikle sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına dikkat edilmesini isteyerek, elde edilen başarının hep birlikte korunacağını söyledi.

Yenişehir ilçesinde İhtiyaç duyulan hizmetlerin zamanında ve yerinde olması için vatandaşlar ve esnaflarla birlik ve beraberlik içinde çalışmalara devam edeceklerini belirten Beşikci, esnaf ve vatandaşlarımızdan gelen talep ve öneriler bizler için çok önemlidir.Bu öneri ve talepler yaptığımız çalışmalarımıza her zaman ışık tutmaktadır’’ dedi.

Esnaflara, bol ve bereketli kazanç dileğinde bulunan Beşikci’ye esnaflar ise kendilerine göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ettiler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol