banner40

CHP Parti Okulu eğitimlerine başladı

 Seçimlerde sandık güvenliğinin öneminin vurgulandığı eğitimler dizisinin Diyarbakır ayağı da geniş bir katılımla başladı.

Üyelere yönelik temel sandık eğitimi siyasi söylem derslerinin verildiği eğitimde CHP Parti Okulu Mardin - Diyarbakır Bölge Eğitim Koordinatörü Bülent Onat, Diyarbakır İl Koordinatörü Şeyhmus Dağhan Eğitimciler Remzi Sürek, Zahide Felek, Mehmet Demiral, Musa Kaya, partililer ve gönüllülere görev alanlarıyla ilgili bilgi aktarımında bulundu.

Çeşitli etkinliklerin yapıldığı eğitimde üye ve gönüllülerin, üstlendikleri projeleri sunduktan sonra Parti Okulu sertifikalarını alacakları bildirildi. Parti Okulu’nun eğitim dizilerinin bundan böyle sürekli olarak devam edeceği belirtildi.

CHP Parti Okulu, kendi gücünü örgütünden alan, eğitmenlerini katılımcıları arasından seçen ve gönüllülük esasına dayalı çalışmalar yapılan, tek taraflı bilgi aktarımları ile panellerin olmadığı, katılımcıların birlikte öğrenmesi prensibine dayalı çağdaş bir "siyasi" eğitim kurumu olarak tanımlanıyor. (HABER MERKEZİ)

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol