banner52

Diyarbakır'da karate turnuvası yapıldı

HABER MERKEZİ- Sporcular Koronavirüs salgını önlemleri kapsamında  kademeli olarak müsabaka alanına alındı. HES kodlarının da kontrolü ile birlikte temizlik, hijyen ve sosyal mesafeye de dikkat edilerek sporcu velileri tribünde yerlerini aldılar.

Diyarbakır Karate il Temsilciliği tarafından yapılan 2021 Yılının ilk karate turnuvasına Bağlar Belediye  Başkanı  Hüseyin Beyoğlu‘ nun eşi Dürdane Beyoğlu, Ak parti Kayapınar ilçe başkanı Uğur  Delidere, Diyarbakır Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) başkanı Remzi Dayan, Kayapınar Spor tesisleri Amiri Hacı Özbilek, Nevzat Bozkuş Spor Kulübü Başkanı Nevzat Bozkuş, Diyarbakır Gençlik ve Spor kulübü başkanı Şeyhmus  Kızılaslan ve sporcu velileri katılım sağladı.

ŞAMPİYONLAR MADALYA VE KUPALARINI ALDILAR

Turnuvada dereceye giren minik yıldız ve genç karateci sporcularv e spor kulüplerine kupaları Diyarbakır Bağlar Belediye  Başkanı  Hüseyin Beyoğlu‘nun eşi Dürdane  Beyoğlu, .Karapınar Ak parti ilçe başkanı Uğur  Delidere, Diyarbakır Amatörler Sporcular Kulüpleri Federasyonu ( ASKF ) başkanı Remzi Dayan tarafında takdim edildi.

“ AMAÇ TURNUVAYI SAĞLIKLI BAŞLAYIP SAĞLIKLI BİTİRMEK”

Diyarbakır Karate il Temsilcisi Ahmet Yazar sporcularının sağlığı açısından ve  koronavirüs    salgını önlemleri kapsamında Minik Yıldız ve genç karateci sporcularımız  kademeli olarak müsabaka alanına aldıklarını, HES  kodlarının ile birlikte Temizlik, hijyen ve sosyal mesafeye de dikkate alarak müsabakaları başladıklarını ifade etti.

Yazar konuşmasının devamında ise şunları aktardı; “Amacımız bu turnuvada  kulüplerimiz, antrenörlerimiz, sporcularımız için yeni döneme adaptasyon noktasında öncü olması ve sporcularımızın ailelerine de çocuklarını spora yönlendirmeleri noktasında güçlü bir mesaj olacaktır. Sağlıklı başlayan şampiyonanın sağlıklı bir şekilde tamamlanması için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Bu organizasyonun düzenlenmesi noktasında bizlere desteğini esirgemeyen Diyarbakır Gençlik Spor il Müdürlüğümüze teşekkür ederim. Bizleri protokolde  yerlerini alarak yalnız bırakmayan Diyarbakır Bağlar Belediye  Başkanı  Hüseyin Beyoğlu‘nun eşi Dürdane Beyoğlu, Ak parti Kayapınar ilçe başkanı Uğur  Delidere, Diyarbakır Amatörler Sporcular Kulüpleri Federasyonu ( ASKF ) başkanı Remzi Dayan, Kayapınar Spor tesisleri Amiri Hacı Özbilek, Nevzat Bozkuş spor Kulübü Başkanı Nevzat Bozkuş, Diyarbakır Gençlik ve Spor kulübü başkanı Şeyhmus Kızılaslan ve sporcu velilerine teşekkür ediyorum”.

Anahtar Kelimeler:
KareteTurnuva

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol