Her türlü desteği vereceğiz

Haber/ Bekir GÜNEŞ

Güneydoğu Ekspres - Diyarbakır Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Diyanet İşleri Başkanlığı Diyarbakır Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürü Fatih Çatmakaş’ı ziyaret ederek merkezin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Din görevlilerine ve vaizlere eğitim verilen merkezin bulunduğu binayı gezen Başkan Beyoğlu, yapılan çalışmaları önemli ve değerli bulduklarına dikkat çekerek belediye olarak her türlü desteği sağlayacaklarını kaydetti.

Dini eğitimin doğru bir şekilde verilmesinin önemini vurgulayan Başkan Beyoğlu, “Diyanet İşleri Başkanlığı Diyarbakır Dini Yüksek İhtisas Merkezin çalışmalarını ve hizmetlerini değerli buluyoruz. Bize düşen sorumluluk ne ise biz de bu noktada üzerimize düşeni yapacağız.  Bu merkezdeki hizmetler geleceğe ışık tutacak. Merkezimizin müdürü Fatih Çatmakaş’a da görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Diyanet İşleri Başkanlığı Diyarbakır Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürü Fatih Çatmakaş da ziyaret nedeniyle Başkan Beyoğlu’na teşekkür etti.

Mevlana Halit  Mahallesi’ne çıkarma

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu daha sonra, mahalle ziyaretleri kapsamında Mevlana Halit Mahallesi’ne çıkarma yaptı. Mahalledeki esnafları ziyaret eden Beyoğlu, mahalle sakinleriyle de görüşerek taleplerini dinledi.

Beyoğlu, mahalle ziyareti sırasında 410.sokakta ikamet eden Çiçek ailesine misafir oldu. Başkan Beyoğlu’nun eşi Dürdane Beyoğlu’nun da katıldığı ev ziyaretinde Beyoğlu’nu karşılarında gören ev sakinleri, hem şaşkınlık yaşadı hem de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol