banner52

Mahalle temsilcileriyle bir araya geldiler

HABER MERKEZİ

AK Parti Bağlar İlçe Başkanı Ahmet Maruf Demir ve AK Parti İl Teşkilat Başkanı Serap Akbaş'ın da katıldığı buluşmada konuşan AK Parti İl Başkanı Muhammed Şerif Aydın, Bağlar'ın uzun yıllar hasret kaldığı değişim ve hizmetlere Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ile kavuştuğunu, bu durumun sahada çok net fark edildiğini söyledi.

Aydın,"Bizler kimsenin siyasi düşüncesine, mezhebine, meşrebine bakmadan, hemşehrilerimiz arasında bir ayrım gözetmeden, Diyarbakır’ımızdaki her bir kardeşimizin en iyi şartlarda ve en güzel şekilde, huzurla ve güven içerisinde olmasının peşindeyiz. Bizim siyasi duruşumuzda toplumun tüm kesimlerini kucaklayan bir yaklaşımımız var. Bu anlamda Bağlar'a çok ayrı bir önem veriyoruz. Bağlar Belediye Başkanımız Hüseyin Beyoğlu, çok güzel hizmetlere imza atti. İlçenin çehresini değiştirecek projeleri hayata geçirmeye devam ederek inşallah iki buçuk yıl sonra çok daha farklı ve modern bir Bağlar ortaya çıkarmış olacak " dedi.

“Birlikte Çözüm Üreteceğiz”

 Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, mahalle temsilcilerinin çalışmalarını çok önemsediklerini belirterek bundan sonra düzenli olarak bir araya gelip halkın sorun ve taleplerine birlikte çözüm getireceklerini  kaydetti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yükünü hafifletmeleri gerektiğini anlatan Beyoğlu,"2023 yılında ülkemiz için tarihi bir sınav olacak. Biz ilk günden beri sahadayız, ayrım yapmadan tüm vatandaşlarımıza hizmet götürüyoruz. Bundan sonra daha çok çalışmak zorundayız. Mahalle temsilcilerimizle düzenli olarak bir araya geleceğiz. Bizim göremediklerimizi sizler fark etmiş olabilirsiniz.

Beraber istişare daha güzel yol alacağız inşallah "diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol