20 yıllık ulaşım çilesine 20 günde son verdi

Daha önce Kosgeb'e giden güzergahın alt bölümüne yol kazandıran ekipler, bu kez bu güzergahın üst tarafını ana yola bağlayan 1 kilometre 200 metre uzunluğunda yeni yol yaptı.

Bağlar Belediyesi, Şanlıurfa karayolu Kosgeb mevkisi üzerinde uzun yıllardır yaşanan ve hem sürücülerin hem de çevredeki esnaflar ile vatandaşların şikayetine konu olan ulaşım sorununu, yeni yol yaparak çözdü.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalarda önce güzergahın alt tarafına, ardında da üst tarafına yeni yol yapılarak sorun ortadan kaldırıldı.

1 kilometre 200 metre uzunluk ve 25 metre genişliğindeki yolun tamamlanmasıyla rahat nefes alan vatandaşlar, yapılan hizmetin çok değerli olduğunu dile getirerek bu konuda duyarlılık gösteren Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu'na teşekkür etti.

Yapımı tamamlanan yolda incelemelerde bulunan Başkan Beyoğlu,halkın taleplerini ve memnuniyetini esas alarak hizmet çalışmalarını gerçekleştirdiklerini söyledi.Beyoğlu,"Uzun yıllardır devam eden bir sorununu daha çözmek bize nasip oldu. Vatandaşlarımız artık huzur içerisinde bu güzergahı kullana bilecek. Bunu sağladığımız için mutluyuz. Milletimizin yaşam kalitesini yükseltecek hizmetlerimize devam edeceğiz" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol