30 mahallede etkinlik

Yenişehir Belediyesi Yenişehir Kaymakamı ve Yenişehir Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci'nin talimatları ile hafta başı otuz mahallede Mahallede Spor ve Sinema Etkinliği düzenlenecek.

Beşikci, Hantepe mahallesinde başlayacak olan etkinliğe her yaş aralığındaki çocuk ve gençlerin katılabileceğini belirterek, bir birinden çeşitli etkinliklerin düzenleyeceği Mahallede Spor ve Sinema Etkinliklerinin 30 mahallede iki hafta boyunca devam edeceğini söyledi.

Başkan Beşikci, “Kırsal ve merkez mahallelerimizde profesyonel eğitimcilerimizin eşliğinde geleneksel okçuluk, dart, yer satrancı, masa tenisi, golf, langırt, basketbol, çocuk oyunları turnuvaları düzenleyip; daha önce hiç sinemaya gitmeyen vatandaşlarımızı sinemayla, küçük çocuklarımızı da animasyon sinemasıyla buluşturacağız" dedi.

Öte yandan Yenişehir Belediyesi tarafından düzenlenecek Mahallede Spor ve Sinema Etkinliğinde sinema gösterimlerinde gençlere ve çocuklara patlamış mısır, içecek gibi çeşitli  ikramlarında  yapılacağı belirtildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol