Asa Bistro hizmetiyle göz kamaştırıyor

Diyarbakır’ın Merkez Kayapınar İlçesi’ndeki Asa Bistro Cafe Restaurant, Gastronomi Uzmanı Şef Büşra Ezgi Gülecoğlu yönetiminde, sunduğu lezzetlerle gastronomi alanında büyük beğeni görüyor.

Asa Bistro Cafe Restaurant Gastronomi Uzmanı Şef Büşra Ezgi Gülecoğlu, Süleyman Demirel Üniversitesi Eğiridir Meslek Yüksekokulu Aşçılık Bölümü mezunu olduğunu ve eğitim süresince gastronomi alanında öğrendiklerini Diyarbakırlıların beğenisine sunduğunu söyledi.

Asa Bistro Cafe Restaurant’ta müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için arkadaşlarıyla birlikte yöresel ve modern tarzı birleştirerek oluşturdukları restaurant konsepti ile kaliteli hizmeti sunduklarını belirten Gülecoğlu, şöyle dedi:

Güneydoğu Anadolu özellikle de Diyarbakır zengin bir yemek kültürüne sahiptir. Bizlerde ekip olarak, bu kültüre güler yüzlü hizmet anlayışımızı da  ekleyerek katkı sunuyoruz. Amacımız gastronomi alanında Diyarbakırlılara hak ettikleri hizmeti sunmaktır. Bu nedenle kaliteden kesinlikle ödün vermiyoruz. Misafirlerimizin kendilerini evlerinde hissetmeleri için açık ve kapalı alanlarımızda kusursuz hizmeti sunuyoruz.”

Birbirinden eşsiz lezzetler et ve sebze ürünleri, mezeler, alternatif menüler ve huzurlu ortamlarıyla hizmet sunduklarını kaydeden Gülecoğlu, “Restaurantımız da kurum ve kuruluşların yanı sıra özel günler için de hizmet sunuyoruz” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol