Bağlar Belediyesinin asfalt çalışmaları sürüyor

Bağlar Belediyesi, ilçe merkezi ve kırsal yerleşim yerlerinde üst yapı çalışmalarını devam ettiriyor. Demetevler bölgesinde bulunan 1224.sokakta 850 metre uzunluk ve 8 metre genişlikte asfaltlama çalışması gerçekleştirildi.

Aynı bölgede bulunan 9, 10 ve 11.sokaklarda ise 240 metre uzunluk ve 7 metre genişliğinde asfaltlama yapıldı.

 Yenilenen yolların görüntüsü çevrede yaşayan vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı .Buranın daha önce kötü bir görüntü içerdiğini belirten vatandaşlar ,yolun yenilenmesi ve asfaltlanması sonrasında kış dönemi öncesinde rahat nefes aldıklarını ifade ettiler.

Bağlar Belediyesi tarafından Mart ayında havaların ısınmasından sonra başlayan asfaltlama sezonunun ,havalar soğuyana kadar devam ederek başka bölgelerde de eksiklerin giderileceği bilgisi aktarıldı.

Kırsalda yerleşim yerine yeni yollar kazandırıldı. Yeni yapı inşa eden vatandaşların talebi üzerine Karacadağ Mahallesi (Alatosun) ve Kırkkoyun Mahallesi ile Kırkkoyun Mahallesi’ne bağlı Hasanağa mezrasında çalışmaları tamamlanan yeni yollar ulaşıma açıldı.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, vatandaşlar tarafından iletilen sorun ve taleplerin ivedilikle yerine getirildiği bilgisini paylaştı. Beyoğlu,”Gelen talepleri anında değerlendirerek çalışma başlatıyoruz. Bu konuda uzmanlaşmış bir ekibimiz var. Vatandaşlarımızı mağdur etmemek adına hızlı karar alıp hızlı şekilde uyguluyoruz.” ifadelerine yer verdi.  (HABER MERKEZİ)

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol