BAŞKAN, TEK AİLESİNE MİSAFİR OLDU

Güneydoğu Ekspres Diyarbakır - Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, geleneksel hale getirdiği esnaf ve aile ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Beyoğlu’nun adresi bu kez ilçenin eski  Bağlar olarak bilinen bölgesinde yer alan Körhat Mahallesi oldu. Esnafları tek tek ziyaret ederek sorunlarını ve taleplerini dinleyen Başkan Beyoğlu, vatandaşların kış öncesinde yerine getirilmesini istediği alt yapı hizmetlerinin tamamlanması için ilgili birimlerden pratik çözüm üretmelerini istedi.

Mahalle sakinlerinin sıcak ilgi gösterdiği Beyoğlu, daha sonra eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte Tek ailesine misafir oldu. Ailenin daveti üzerine gerçekleşen ziyarette aile mensupları Başkan Beyoğlu ve eşin Dürdane Beyoğlu’na yakı n ilgi gösterdi.

“Sahip çıkmaya devam edeceğiz”

Başkan Beyoğlu, aynı mahallede yaşayan başka ailelere de anlık ziyaretler gerçekleştirerek sohbet etti.

“Göreve başlarken dediğimiz gibi bu makamların sahibi millettir ve biz de vatandaşlarımızın hizmetkarı olmak için çaba göstermeye devam edeceğiz” diyen Beyoğlu, haftanın en az 3-4 günü gerçekleştirdiği esnaf ve aile ziyaretlerini devam ettireceklerini dile getirdi.

Başkan Beyoğlu,”Milletimizin emaneti olan bir görevi ifa ediyoruz. Gönül belediyeciliği,sosyal belediyecilik ve hizmet belediyeciliği diyoruz. Bu doğrultuda milletimizin her ferdine ve tüm kesimlere ulaşmaya devam edeceğiz” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol