Bayramdan sonra ziyaret turu

Sokağa çıkma kısıtlaması olduğu için bayramda vatandaşları ziyaret edemediklerini belirten Başkan Beyoğlu, Şeyh Şamil Mahallesi’ne bağlı Cengizler Caddesi’nde görüştüğü esnaflarla sıcak diyaloglar yaşadı. İş yerlerini tek tek dolaşarak vatandaşlarla sohbet eden ve geçmiş bayramlarını kutlayan Beyoğlu’na esnaflar ilgi gösterdi. Bir esnaf, “Bu kadar yıldır buradayım. İlk kez bir belediye başkanı bizi bu kadar fazla ziyaret ediyor. Sizi burada dördüncü kez görüyorum” dedi.

“Cumhurbaşkanı Hepimize Mesaj Verdi”

Başkan Beyoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın  “Gönül seferberliği başlatıyoruz” sözlerini talimat olarak kabul ettiklerini belirterek, bugüne kadar iç içe oldukları vatandaşlarla bundan sonra daha fazla bir araya gelmeyi amaçladıklarını söyledi.

Beyoğlu, “Sayın cumhurbaşkanımız gönül seferberliği başlattı. Bu hepimiz için talimat ve mesajdır. Bugüne kadar zaten milletimizle içi içe olduk, dertleriyle dertlendik. Bundan sonra daha fazla vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz. Millete efendi olmak gibi düşünceye sahip değiliz, biz milletimizin efendisiyiz” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol