Belediyeler buluşmasına katıldı

Toplantıda, AK Partili belediyelerin çalışmaları, pandemi sonrası belediyecilik vizyonu ve yerel yönetimlerde yeni yol haritası gibi konular ele alındı.

Belediye başkanlarına hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yapılan çalışmalar ve bundan sonraki süreçle ilgili önemli mesajlar verdi.

Erdoğan'ın mesajlarını değerlendiren Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, gönül, sosyal ve hizmet belediyeciliğini esas alarak hizmet seferberliğine devam edeceklerini söyledi.

"Milletimize aynı heyecanla hizmete devam edeceğiz"

Beyoğlu, "Gecesini gündüzüne katarak milletimize büyük bir aşkla milletimize hizmet eden sayın cumhurbaşkanımızın samimiyeti, tevazusu ve gayreti bizim için en önemli referanstır. Mesajlarını emir ve talimat olarak kabul ederek bu kutlu yolculukta milletimize hizmet etmeye inşallah devam edeceğiz. Pandemi sürecinde hizmetleri aksatmadan büyük bir kararlılıkla sürdürdük. Pandemi ile ilgili tedbir ve denetimlere düzenli olarak devam ederken, ihtiyaç sahiplerine destek olduk ve milletimizin beklediği diğer hizmetleri de yerine getirdik. Bu coşku ve heyecanla devam edeceğiz " dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol