Çöp konteynerleri yenilenerek dezenfekte ediliyor

Belediyenin Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun talimatı ile kurulan konteyner bakım ve onarım ekibi her gün ilçenin dört bir tarafında yer alan konteynerlerin bakım, onarım ve temizlik temizliğini gerçekleştirerek düzenli olarak dezenfekte ediyor. Yapılan işlemlerin ardından konteynerler yenilenmiş haliyle vatandaşların hizmetine sunuluyor.

Konteynerin bakım, onarım, yıkama, temizlik ve dezenfekte çalışmaları 5 kişiden oluşan ekip tarafından ait oldukları yerleşim yerlerinde yapılıyor. Özel hazırlanan araçlarla gerçekleşen çalışmalar konteynerin bulunduğu yerde, onarım ve temizliği yapılarak, dezenfekte ediliyor.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, bu çalışmalarla vatandaşların sağlığını korumayı amaçladıklarını söyledi.

Beyoğlu, “İlçemizde başlattığımız temizlik çalışmaları vatandaşlarımızdan tam not alıyor. Sadece çöp almak, etrafı temizlemekle temizlik olmaz. Temizlik işlerimizi yürütürken bu işlerde kullandığımız malzemelerimizi de temiz ve bakımlı tutmaya özen gösteriyoruz. Bu kapsamda kurduğumuz konteyner bakım ve onarım ekibimiz itinalı bir çalışma gerçekleştiriyor. Çöp konteynerlerimizin yerinde bakım, onarım, temizlik ve dezenfektesi yapılarak vatandaşlarımızın temizlik hizmeti aksatılmamış oluyor” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol