Dağ köyünde yaşayan çocukları sevindirdi

Diyarbakır Merkez Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, büyük önem verdiği vatandaş buluşmalarında kendi ilçesindeki ziyaretlerine yanı sıra Diyarbakır’ın taşra ilçelerine de çıkarma yaparak buralarda zaman zaman vatandaşlarla bir araya geliyor.

Hazro ilçesinin kırsal bölgesinde yer alan Çökeksu Mahallesi'ni ziyaret eden Başkan Beyoğlu, olumsuz hava koşullarına rağmen burada kendisini karşılayan vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi.

Beyoğlu, köy buluşmasında çocuklara özel yer ayırdı.

Beraberinde getirdiği oyuncakları çocuklara kendi elleriyle hediye ederek yüzlerini güldüren Beyoğlu, çocuklara mutlaka okul okumaları tavsiyesinde bulundu.

Merkezden 65 kilometre uzaklıkta bulunan kırsal mahallede aralarında hasta ve yaşlıların da bulunduğu vatandaşları evlerinde ziyaret ederek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan selamlarını ileten Beyoğlu,"Merkezden kırsaldaki en ucra köşelere kadar her yerdeki vatandaşlarımız bizim için değerlidir. Devletimiz güçlüdür, hükümetimiz ve bizler sizlere hizmet etmek için varız. Dualarınıza talibiz " ifadelerini kullandı.

Köy ziyaretinde Başkan Beyoğlu'na AK Parti Bağlar İlçe Başkanı Ahmet Maruf Demir de eşlik etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol