DESOB’dan hizmetler için teşekkür

Bağlar Belediyesi’nin başta Gıda Toptancılar Sitesi olmak üzere kentteki cadde ve sokaklar ile mahalle aralarını asfaltlayarak esnaf kesimin işini ve günlük yaşantısını kolaylaştırdığına dikkat çeken  Ebedinoğlu, “Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu,belediyenin tüm kapı ve imkanlarını her zaman esnaflara açık tutmakta olup asfaltlama başta olmak üzere  gerekli  hizmetleri yapmaktadır. Bu durum esnafımız arasında büyük memnuniyet yaratmaktadır. Başkanımıza teşekkür  etmek üzere bu ziyareti gerçekleştirdik” diye konuştu.

 “Esnafımız mutlu olursa biz daha çok mutlu oluruz”

Esnafa hizmet etmeyi görev ve sorumluluk olarak kabul ettiklerini belirten Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ise Ebedinoğlu ve yönetim kuruluna ziyaret için teşekkür ederek hizmetlerin devam edeceğini kaydetti. Beyoğlu, “Halka hizmet etmeyi hakka hizmet olarak görüyoruz. Esnafımız huzurlu ve mutlu olursa biz daha çok mutlu oluruz. Esnafımızın yaşantısını kolaylaştırmak için hizmetlerimiz devam edecek. Daha çok çalışacağız.” dedi.

Ziyaretin sonunda DESOB Başkanı Ebedinoğlu, Başkan Beyoğlu’na Diyarbakır’ın tarihi ve kültürel eserlerini simgeleyen Diyarbakır tablosu takdim etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol