DTSO’dan Diyarbakırspor Çıkarması

Diyarbakır Ticaret Ve Sanayi Odası (DTSO) Başkanı Mehmet Kaya ve oda yönetim kurulu üyesi sayman üye Nesih Aktepe, spor kulüpleri ziyaretleri turunda 52 yıllık efsane Diyarbakırspor'un yönetimi ile bir araya geldi.

Bölgesel Amatör Futbol Ligi ekibi Diyarbakırspor, şehrin bileşenlerinden manevi destek almaya devam ediyor.

Aynı zamanda Diyarbakırspor'un eski yöneticileri olan Diyarbakır Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya ile sayman üye Nesih Aktepe ,Yeşil-Kırmızılı kulübün başkanı Siyabend Aydın ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Sıcak bir atmosferde geçen buluşmada kulüp başkanı Aydın, anlamlı ziyaret nedeniyle Kaya ve Aktepe'ye teşekkür ederek forma takdim etti.

DTSO Başkanı Kaya, bölgenin değeri olan Diyarbakırspor'un yeniden ayağa kalkmasını önemsediklerini dile getirerek üzerlerine düşen desteği sağlamaya devam edeceklerini kaydetti.

Taraftar grubu ile buluşma

Diyarbakırspor yönetimi, taraftar grubu Azrailler ile bir araya gelerek kulübün geleceği ve yürütülen çalışmaları ele aldı. Verimli geçen buluşma tarafların umut dolu açıklamalarıyla son buldu.

Kulüp başkanı Siyabend Aydın ve yönetim kurulu üyeleri, Azrailler Taraftar Grubu ile bir araya gelerek kulübün durumu ve yapılması düşürülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Buluşmanın verimli geçtiğini, taraftarları kulübün asli sahibi olarak gördüklerini dile getiren Aydın, tüm çalışmaları şeffaf bir şekilde yürüteceklerini kaydetti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol