Ekipleri vatandaşın huzuru için 24 saat sahada

Bağlar Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler, semt pazarları, alışveriş noktaları, yol güzergahları ve mahalle araları olmak üzere ilçe genelinde 24 saat boyunca mesai harcayarak vatandaşın sağlığı ve huzuru için gerekli olan tedbirleri almaya çalışıyor.

33 isimden oluşan zabıta personelinden özel ekipler oluşturan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, dar gelirli, yaşlı, engelli, hasta ve ihtiyaç sahibi vatandaşların ihtiyaçlarını da bu ekipler aracılığı ile karşılıyor.

''Zabıtanın fedakarlığını mücadelesini takdirle karşılıyoruz''

Pandemi döneminde zabıta ekiplerinin iş yükü ve sorumluluğunun arttığını belirten Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, kimi zaman kendi sağlık koşullarını riske atarak vatandaşın hizmetinde olan zabıta personelinin ortaya koyduğu mücadelenin takdire değer olduğunu söyledi. Zabıta personeliyle beraber esnaf ve vatandaş ziyaretlerine çıkarak korona virüs tedbirleri kapsamında uyarılarda bulunan Başkan Beyoğlu, zabıta teşkilatının 194. yılı nedeniyle tüm zabıta emekçilerini tebrik etti. Beyoğlu, ''Gecesini gündüzüne katarak milletimizin sağlığı, huzuru ve selameti için çalışan fedakar zabıta personelini tebrik ediyorum'' dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol