Gönül seferberliği Dicle ile devam etti

AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın'ın organizasyonuyla; Önceki dönemler Diyarbakır Milletvekili Mehmet Galip Ensarioğlu, Diyarbakır'daki Ak Parti'ye ait tüm il kademeleri, belediye başkanları, 16 ilçenin ilçe başkanları, kadın kolları başkanları, gençlik kolları başkanları ve partililerin bulunduğu büyük bir kalabalık grup Dicle ilçesine çıkarma yaptı. Diyarbakır teşkilatları, 21 ayrı gruba ayrılarak Dicle’nin merkez ve köylerini içeren 21 ayrı yerine dağılıp aynı anda eş zamanlı olarak vatandaşlarla buluştu.

Başkan Aydın burada yaptığı konuşmada, “Bu şehirde AK Parti il ve ilçe teşkilatlarımızın  kapısını çalmadığı, elini sıkmadığını, halini hatırını sormadığı tek bir kişi dahi varsa görevimizi eksik yapmışız demektir. Biz hiçbir zaman milletimize sadece seçimden seçime giden bir parti olmadık. Bizlerin asıl görevi, halkın rızasını kazanmak ve halka hizmet etmek için çalışan bir yapıya sahip olmaktır. Kazançlarımızın da kayıplarımızın da sebebini arayacağımız yer, işte burasıdır. Beklediğimizi bulamadığımız yerde faturayı başkalarına kesmeyecek, dönüp kendimize bakacağız, kendimizi sorgulayacağız” dedi.

Aydın, AK Parti'nin halk ve gönül hareketi olduğunu belirterek, merkez ve kırsal demeden karış karış gezerek milletle buluşarak 2023 hedefleri için büyük bir ruh ve heyecanla sahada olacaklarını ve Diyarbakır'ın her köşesinde varlıklarını en güçlü şekilde göstermeyi amaçladıklarını söyledi.

Hem ziyaretlerde hem de her zaman el ele oldukları esnaf ve vatandaşlarla gerçekleştirdikleri buluşmalarda çok samimi sohbetler yaptıklarını ifade eden Başkan Aydın, "Dicle ilçemizdeyiz. Teşkilatlarımızla saha çalışmalarımıza hız verdik. Gönüllere dokunmaya devam ediyoruz. Diyarbakır’ımıza hizmet etmek boynumuzun borcudur. Yapamayacağımız hiçbir sözü vermedik, verdiğimiz her sözün arkasında durduk” diye ifade etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol