Gönüllere dokunan belediyecilik

AK Partili Bağlar Belediyesi, sosyal desteklerle ilçedeki ihtiyaç sahibi ve dar gelirli vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Belediyeye ait Gün Işığı Mağazası tarafından tespit edilen 50 çocuğa mont, ayakkabı ve kışlık elbiselerden oluşan giyim desteği sağlanarak havaların soğumaya başladığı bu günlerde okul çağındaki çocuklar sevindirildi.

Giysi hediye paketlerini çocuklara takdim eden Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, çocuklarla ve aileleriyle sohbet ederek her zaman ve her koşulda yanlarında olacaklarını ifade etti.

“Çocukların Mutluluğu Her Şeye Bedel”

Bugüne kadar 15 bine yakın ihtiyaç sahibi vatandaşa giysi konusunda destek sağladıklarını belirten Başkan Beyoğlu, bunlar arasında çocukların önemli bir yer tuttuğunu söyledi. Başkan Beyoğlu,”Sosyal belediyeciliği ön planda tutuyoruz. Bu yolla hem vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılıyor, hem de gönüllere dokunuyoruz. İlk günden beri milletimizin içindeyiz. Milletimizle aramızda öyle bir bağ oluşmuş ki biz burada kendimizi çok mutlu hissediyoruz. Sorunların ne olduğunu biliyoruz. Buna göre çözümler üretiyoruz. Binlerce vatandaşımıza mevsim koşullara göre giysi katkısı sunuyoruz. Çocuklarımızın yüzünü güldürmek, onları mutlu etmek bizim için paha biçilmez bir gurur” dedi.

İmam Hatip Lisesi Öğrencilerine Eşarp Hediye Etti

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ziyaret ettiği Diyarbakır Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi’nde ise kız öğrencilere anlamlı bir jest yaptı. Eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte okul yönetimi ve öğretmenlerle görüşerek okulda sürdürülen eğitim hakkında bilgi alan Başkan Beyoğlu, öğrencilere eşarp dağıttı. İmam Hatip okullarının milli ve manevi  gençliğin yetişmesine sağladığı katkılara vurgu yapan Başkan Beyoğlu, “Buradan yetişen kızlarımız inşallah ülkemizin aydınlık geleceğinde önemli bir misyon üstleneceklerdir. Sizlere olan inancımız tamdır” İfadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol