banner40

GÖRÜNTÜLER İZLEYENLERİN İÇİNİ ÜRPERTTİ

Mardin Artuklu Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde görevli anestezi doktoru Dr. Hakan Akelma'nın sosyal medya hesabında yaptığı videolu paylaşım şaşkına çevirdi.Söz konusu videoda ameliyatla bir kadının ağzından çıkarılan yılan canlı görüldü.

Paylaşılan videoda endoskopi ile ağzından yapılan ameliyatta canlının çıkarıldığı görülüyor. Ameliyatı yapan sağlıkçının ise çıkardıktan sonra çığlık attığı görüldü.

Anestezi uzmanı Dr. Hakan Akelma, paylaştığı videoya şu notu düştü:

“Bunca yıllık Anestezistim ilk defa böyle vaka görüyorum. Şaşkınlık duymamak elde değil. Uyutulan hastada endoskopik yöntemle çıkarılan şeye bakın.”

Rusya’da yaşanan ilginç olayın ardından ameliyat sırasında çekilen görüntüler basına servis edildi. Uyutulan kadının boğazından kuyruk kısmından tutularak çekildiği görülürken, görüntüler ülkede bir anda en çok izlenen görüntü oldu. Hastaneden yapılan açıklamada canlının yılan olduğu ve canlı olarak çıkarıldığı, kadına ise zarar vermediği belirtildi.

Hastanenin iddiasına göre yılanın zehirli bir yılan olmaması nedeniyle kadının kurtulduğu, şu an için hastanede kontrol altında tutulduğu ifade edildi.

Anahtar Kelimeler:
YılanAnesteziHastane

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol