Hafta Sonu Da Durmak Yok

Merkez Bağcılar ve  Şeyh Şamil Mahallelerinde ara sokaklar ve kaldırımlar yenilerek parke taşı döşemesiyle kış öncesinde kullanışlı hale getirildi.

Belediye ekipleri, kırsal yerleşim yerlerine ise yeni yollar kazandırmaya devam ediyor. Tokluca Mahallesinde vatandaşlar tarafından yapılan yeni yerleşim yerlerinde yol yapım ve bakım çalışmaları gerçekleştirildi.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu da esnaf ve vatandaş ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor.

Beyoğlu, ziyaret ettiği Yunus Emre ve 5 Nisan Mahalleleri ile Cengizler ve Yenihal Caddelerinde  ilgi ile karşılandı.

5 Nisan Mahallesinde kendisini davet eden bazı vatandaşların evlerine konuk  olan Beyoğlu, hem sorun ve talepleri dinledi, hem de yapılan gönül, sosyal ve hizmet belediyeciliği çalışmalarından duyulan teşekkür mesajlarıyla karşılaşarak mutlu bir şekilde ayrıldı.

Sakarya Caddesine İnceleme

Beyoğlu ,uzun yıllar sonra ilk kez Büyükşehir Belediyesi ve Bağlar Belediyesi tarafından alt yapı ve ihya çalışmalarına başlanan kentin alış-verişteki kalbi Sakarya Caddesine de çıkarma yaptı.

Beyoğlu ile alış-verişe gelen vatandaşlar ve esnaflar arasında sıcak ve samimi sohbetler yaşandı.

Caddeyi baştan sona kadar gezerek işyerlerine giren Beyoğlu, projeyin hayata geçmesini sağlayan Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Münir Karaloğlu'na teşekkür ederek çalışmaların sonunda ortaya modern bir ticaret merkezi çıkacağını dile getirdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol