Hafta Sonu Hizmetler Sürdü

Diyarbakır Merkez Bağlar İlçe Belediyesi, kırsal Özdemir Mahallesi'nin tahrip olan ve kullanılamaz hale gelen ulaşım alt yapısını yenileyerek ilçe merkezinde de Metal Sanayi Sitesi'ni Siverek yoluna bağlayan yeni yolu  hayata geçirdi.

Diyarbakır Merkez Bağlar İlçe Belediyesi, hafta sonunu gönül,sosyal ve hizmet belediyeciliği yoğunluğu ile geçirdi.

Özdemir Mahallesi'nde uzun yıllar sonra yollar yenilenerek mahalle sakinlerinin hizmetine sunuldu.

Özdemir Mahalle Muhtarı Mahmut Adıgüzel, Bağlar Belediyesi'nin hizmet anlayışı ve vatandaşa verdiği değerden son derece memnun kalan ifade ederek  ilk kez bu kadar sıcak ve samimi yaklaşım gösteren bir belediye yönetimi ile karşılaştıklarını söyledi.

Muhtar Adıgüzel,"Hüseyin Beyoğlu başkanımız bizim için tam bir hizmet ve gönül insanı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri taleplerimize anında cevap veriyor. Ne talebimiz olduysa yerine getirildi. Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Halkımız yapılan hizmetlerden çok memnun. Tüm kurumların bu anlayışta olmasını istiyoruz ." şeklinde konuştu.

Siverek yoluna yeni bağlantı yol

Bağlar Belediyesi , ilçe merkezinde de ulaşım alt yapısı ve üst yapısı ile ilgili çözüm geliştirmeye devam ediyor.

Bağcılar Mahallesi'nde Metal Sanayi Sitesi'ni Siverek yoluna bağlayan bölgede 20 metre genişliğinde ve 500 metre uzunluğunda yeni yol açan Bağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilk kez kazandıran bu yolla bu bölgedeki bağlantı yol sorununu çözdü.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu da hafta sonunda mahalle ve ev ziyaretlerini sürdürdü.

Eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte Mevlana Halit ve Selahaddin Eyyubi mahallelerinde 5 aileyi ziyaret eden Başkan Beyoğlu, yeni evlat sahibi olan ailelere ve bebeklere çeşitli hediyeler takdim ederek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamlarını iletti.

Beyoğlu'nun ziyaretleri yeni doğan bebekleri olan ailelerde sevinçle karşılandı.

Aileler ,ziyaretler için Başkan Beyoğlu ve eşi Dürdane Beyoğlu'na teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol