İlçeyi yenileme çalışmaları sürüyor

Bir hafta içinde birçok bölgeye yeni yollar kazandırıldı, ilçe merkezinde caddeler asfaltlandı. Kırsal Karahanlı Mahallesi ve bu mahalleye bağlı Sofi Halil mezrası ile Sarıdallı Mahallesindeki yeni yerleşim yerlerine kullanışlı yollar kazandırdı.

Oğlaklı Mahallesi'nde ise Küme Evler mezrasına bağlı olarak son dönemlerde vatandaşlar tarafından yapılan yerleşim bölgelerine yeni yollar kazandırarak ulaşım sorunu çözüldü.

İlçe merkezinde Şeyh Şamil Mahallesi'ndeki bazı caddeleri asfaltlayan ekipler, şikayet konusu olan Bağcılar Mahallesi ile Yeniköy Mezarlığını bağlayan caddeyi asfaltlayarak ulaşım için elverişli hale getirildi.

Belediye tarafından asfalt serim çalışmaları tamamlanan Alipınar, Bağcılar ve Mevlana Halit Mahallelerindeki caddeler Büyükşehir Belediyesi tarafından yol çizgisi çalışmaları tamamlandı.

İlçe merkezi ve kırsal bölgelerde yaptıkları hizmetlerle Bağlar'ınmakus talihini değiştirmeye başladıklarını belirten Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, "Ekiplerimiz ilçe merkezinde ve kırsal bölgelerde hizmet seferberliğini başarılı bir şekilde yürütüyor. Birçok yerleşim bölgemiz ilk kez bu hizmetlerle tanışıyor. Vatandaşlarımızın huzurlu bir yaşam sürmesi için yola kararlı bir şekilde devam edeceğiz" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol