Kan bağışı kampanyası büyük ilgi gördü

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü kampüsünde düzenlenen kan bağışı kampanyası Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar’ın konuşmasıyla başladı.

Kızılay Güneydoğu Anadolu Kan Merkezi Bölge Müdürü Dr. Naif Yılmaz’ın çağrısı üzerine kan bağışı kampanyasına katıldıklarını dile getiren Atalar,  “Covid-19 pandemisi sürecinde her zaman kan bağışına ihtiyaç duyulan bu ortamda Tarım ve Orman İl Müdürlüğü çalışanları olarak kan bağışı yapmak suretiyle bu çağrıya cevap veriyoruz. Belirttiğimiz gibi içinden geçtiğimiz pandemi sürecinden her zamankinden daha çok kan bağışına ihtiyaç var. Hastalarımızın şifa bulması için biz bu duyarlılığı gösterip Tarım ve İl Müdürlüğü çalışanları olarak kan bağışı yapmak için kan bağışı standında bulunuyoruz. Hastalarımıza şifa olmasını diliyoruz. Biz vatandaşlık görevimizi yerine getirmek suretiyle bir nebze de olsa insanların yardımına koşmayı amaçladık. İnşallah gayretlerimiz sonuç verir. Bir can çok önemlidir, bu nedenle herkesin insanlık görevini yapmasını bekliyoruz ve bütün insanları kan bağışına çağırıyoruz. Buradan GAP Uluslararası Tarımsal Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürü Mehdi Sümerli’ye de sesleniyorum; bizler Tarım ve Orman İl Müdürlüğü çalışanları olarak kan bağışına kanlarımızı vererek destek olduk. Sizler de kan bağışı yapmaya var mısınız?” dedi.

Kızılay Güneydoğu Anadolu Kan Merkezi Bölge Müdürlüğü adına Koordinatör Mehmet Müjde, Bölge Müdürü Dr. Naif Yılmaz’ın başlatmış olduğu kan bağışı kampanyasına verdikleri destekten dolayı Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Ertan Atalara, İl Müdür Yardımcılarına ve İl Müdürlüğü çalışanlarına teşekkürlerini iletti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol