Parke taşı hamlesi başladı

Belediye yılsonuna kadar ilçedeki cadde ve sokaklara 62 bin metrekare parke taşı döşemesi hedefliyor. Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ünal Koç, yeni hizmetlerle gönüller kazanmaya ve bu yolda emin adımlarla ilerlemeyi sürdürdüklerini söyledi.

Diyarbakır’ın yeni yerleşim alanlarından biri olan merkez Kayapınar ilçe Belediyesi, bir süre önce ‘Ayağınıza taş değmesin, çamurlu tozlu yolunuz kalmasın’ şiarı ile başlattığı asfalt, kaldırım ve parke taşı çalışmalarını sürdürüyor.

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ünal Koç’un, talimatı doğrultusunda bir yandan asfalt, diğer yandan da yeni kaldırım ve parke taşı döşeme çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, vatandaşların memnuniyetlerini dile getiriyor.

Koç, devam eden kaldırım ve parke taşı çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Yardımcısı Cihat Kayhan ve beraberindeki ilgili kurum müdürleri ile Mezopotamya Mahallesi Musa Anter Caddesi’ndeki çalışmaları inceleyen Kaymakam ve Belediye Başkan V. Koç, parke taşlarından, kaldırımın yapımına kadar detaylı inceledi.

Çalışmalar hakkında ilgililerden bilgi alan Koç, zaman zaman uyarılarda da bulunmayı ihmal etmedi. 

Bu sırada, yanına gelen vatandaşların yapılan hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür ettiği Başkan V. Koç, yapılan çalışmalara sahip çıkılmasını ve aksaklıkları kendisine bildirmesini rica etti.

Koç, Kayapınar Belediyesi olarak, halka hizmet etmeyi gönül işi olarak gördüklerinin altını çizerek, Yeni hizmetlerle gönüller kazanmaya ve bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol