Sertifikalarını Aldılar

DİYARBAKIR - Geçtiğimiz günlerde açılışı gerçekleştirilen Diyarbakır Sanayi Mektebi eğitim programları devam ediyor.

Diyarbakır Sanayi Mektebi’nde farklı alanlarda ilgi çekici yüz yüze ve online eğitim programları düzenleniyor. Ağustos ve Eylül aylarında düzenlenen üç farklı eğitim programının sertifikaları düzenlenen tören ile katılımcılara sunuldu. Törende ayrıca Sanayi Mektebi bünyesinde Kasım 2020 – Haziran 2021 tarihleri arasında düzenlenecek eğitimler hakkında da bilgi verildi.

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) Meclis Başkanı Celalettin Birtane, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Hasan Maral, DTSO ve DTSO Vakfı yönetim kurulu üyelerinin katılım sağladığı törende, Drone Pilotaj Eğitimi, online trafik mühendisliği ve sinyalizasyon sistemleri ve online hedef pazar ve ticari istihbarat eğitimi sertifikaları katılımcılara sunuldu.

Sanayi Mektebi bünyesinde Kasım ayında aotucad, photohop, illüstratör, maya, 3D Max, Houdini, Corel Draw, Microsoft Office, Logo, İde Cad gibi farklı yazılım programları eğitimleri, e-ticaret, pazarlama yönetimi, finansal okur yazarlık, dijital pazarlama, sosyal medya uzmanlığı gibi online eğitim programları ve yenilikçi girişimciler için özel eğitim programları düzenlenecek.

Eğitim programları Diyarbakır Sanayi Mektebi sosyal medya hesaplarından duyurulacak olup, eğitimler pandemi döneminde alınan önlemler ile uyumlu bir şekilde yüz yüze veya online olarak gerçekleştirilecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol