Yeni doğan bebeklere ilk hediye

“Yeni Doğan’ın ilk hediyesi Kayapınar Belediyesi’nden” mottosuyla Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağlı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde yeni doğan bebekler ve anneleri ziyaret edildi.  Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Pelda Can Bingöl Büyüktimur, hastane odalarında tedavileri devam eden annelere geçmiş olsun dileklerinde bulunarak, Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Arif Karaman’ın selamlarını iletti.

Sağlık durumları hakkında hastane görevlilerinden bilgi de alan Büyüktimur, annelere şal, yeni doğan bebeklere de ‘Hastane Çıkışı Seti’ hediye etti.

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Arif Karaman, "Belediyeler, insanın doğumundan ölümüne kadar insana hizmet veren, insana yatırım yapan kurumlardır. Daha önce başlattığımız "Hoş geldin Kayapınar Bebeği" projemizin ardından bu kez Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüzce "Yeni Doğan’ın İlk Hediyesi Kayapınar Belediyesi’nden" adlı proje ile anne baba olmuş hemşehrilerimizin mutluluklarına ortak olup belediyemizin yanlarında olduğunu gösteriyoruz. Ekiplerimiz doğum yapmış anneleri hastanede ziyaret ederek ailelerimize hayırlı olsun temennisinde bulunup annelere şal, bebeklerimize de ‘Hastane Çıkış Seti’ hediye etti.  Bir kez daha yeni anne baba olan hemşehrilerimize hayırlı olsun dileklerimi iletiyor, minik yavrularımıza hayırlı ve sağlıklı bir ömür diliyorum" dedi. (HABER MERKEZİ)

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol