Atilla, Vatandaşlara konuk olmaya devam ediyor

Sedat IRMAK

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumali Atilla ve eşi Lütfiye Atilla, Seyrantepe Cumhuriyet Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlara misafiri olan Atilla ve Lütfiye Atilla, sorunları ve talepleri dinledi. Çocuklarla da yakından ilgilenen Atilla ve eşi Atilla, çocuklara oyuncak hediye etti.

Vatandaşlardan hayır duasını almak için gece gündüz demeden çalıştıklarını belirten Atilla, "Hemşehrilerimizle gönül bağı kurduk. Onların hayır duasını istiyoruz. Bunun için hiçbir mahalleyi diğerinden ayırmadan en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Şehrimizin her yerinde Büyükşehir Belediyemiz çalışma yürütüyor. Ancak bazı sokaklar ve alanlar dar olduğu için buraya istediğimiz hizmeti yapamıyoruz. Gönül isterdi ki burada ya da Bağlar'ın bir sokağına 'Kent Meydanı' gibi bir yer yapmak. Ama böylesine geniş alanlar olmadığı için biz de alternatif projeler yapmaya çalışıyoruz. Tüm sorunlarımızı beraber çözerek her yere en iyi ve kaliteli hizmeti götürmek istiyoruz. Hemşehrilerimizin derdine çözüm için çalışıyoruz" dedi.

Atilla'ya ziyaretler sürüyor

Daha sonrasında Atilla, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş'u ve Diyarbakır Defterdarı Mecit Özdemir'i makamında ağırladı. Atilla makam odasında konuklarıyla bir süre görüştü. Atilla Durmuş ve Özdemir'e teşekkür ederken Durmuş ve Özdemir ise, Atilla'ya çalışmalarında başarılar diledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol