Çok mutlu oldum

Hakkari'nin Şemdinli ilçesinin Yayla köyünde oturan ve 'Sofi Ömer' lakabıyla tanınan Ömer Çelik, Instagram hesabından kendisini paylaşan şarkıcı Justin Bieber'a teşekkür etti. Çelik, "Türkiye dışından da birçok sevenim var. Ancak şarkıcı Justin Bieber'in benim halay videomu paylaşmasına çok mutlu oldum" dedi.

DHA'nın aktardığı habere göre, 20 yaşından beri halay çektiğini söyleyen Çelik, "Özel olarak araçla beni evimden alıp, düğünlere götürüyorlar. Zamanla kendime ait birçok dans ve halay figürü de öğrendim. Düğünlerde yaptığım sıra dışı halaylar birçok sosyal medya hesabında paylaşıldı. Sadece Şemdinli'den değil, artık yurt dışından da teklif alıyorum. Videolarım paylaşıldıkça bu davetlerde artıyor. Eşimi kaybettikten sonra düğünlere ara vermiştim. Vatandaşların ısrarları üzerine tekrar mendilimi alıp, kaldığım yerden devam ettim. Şemdinli'den Kanadalı şarkıcı Justin Bieber'a çok teşekkür ediyorum ve selamlarımı gönderiyorum" diye konuştu.

NE OLMUŞTU?

'Sofi Ömer' lakabıyla tanınan Çelik, halay başı olduğu düğünlerde figürleriyle dikkat çekiyor. Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, Sofi Ömer’in halay müziği yerine rap müzikle kurgulanan halay videosunu 253 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından hikâyesinde paylaştı. (HABER MERKEZİ)

Anahtar Kelimeler:
Justin BieberSofi Ömer

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol