YATAĞA BAĞLI LEYLA’YA MORAL VERDİ

Haber/ Celal KUZU

Diyarbakır Merkez Bağlar İlçesi’ne bağlı mahalle ve semtlerde her gün esnaf ve ev ziyaretleri turuna çıkan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun ziyaretlerinde ilgi çekici yaşam hikayeleri ve dramlar da gün yüzüne çıkıyor.

Yeniköy Mahallesi’nde yaşayan Çoban ailesinin 4 çocuğundan 3’ü doğuştan engelli. Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun aileyi ziyaretinde duygu dolu bir tablo yaşandı.

Beyoğlu’nun oyuncak hediye ettiği engelli kardeşler, büyük sevinç yaşayarak Beyoğlu’na sarıldı. Çevrede bulunanlar da bu tablo karşısında duygusal anlar yaşadı.

Başkan Beyoğlu, aynı mahallede yaşayan ve hastalığı nedeniyle yatağa bağlı olarak yaşama tutunmaya çalışan Leyla Sadak isimli kadın hastayı da evinde ziyaret ederek kendisine moral verdi.

Eşi Dürdane Beyoğlu ile AK Parti Bağlar İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatime Alakuş’un da ziyaretler sırasında eşlik ettiği Başkan Beyoğlu, gördüğü tablodan çok etkilendiğine dikkat çekerek, “Bu tablo daha çok milletimizin içinde olmamız gerektiği mesajını bize veriyor. Biz de bunun gereğini yerine getirmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol