İçinde bulunduğumuz zaman içerisinde yaşanan ve tüm dünyayı etkisi altına alan sıkıntılardan kaynaklı gerek pandemi gerekse ekonomik krizler neticesinde, çağımızın en büyük hastalıklarından olan psikiyatrik hastalıkları daha çok tetiklemekte ve psikiyatri hastalarının sayısını her geçen gün daha da artırmaktadır. Bu sebepten dolayı insanlarımız;              

Metafizik adı altında bir takım işlemler yaptığını iddia eden ve metafizik adı altında mekanlar ve şubeler açarak psikiyatrik manevi tedaviler uyguladığını iddia eden bazı büyücülerin ve işin ehli olmayan insanların eline düşerek, sıkıntılarından arınacaklarını düşünmektedirler.

Sıkıntısı olduğunu düşünen insanlarımız, işin ehli olmayan bu ilmi bilmeyen sadece birtakım Rukiye ayetlerini ezberlemiş ve kendini hoca olarak tanıtan metafizik uzmanı adı altında işlem yapan bir takım insanlara gitmemeleri gerektiğini düşünüyorum.

Bu ilmi gerçek anlamda öğrenen sağlam hocalardan icazet alan, havas ilmini bitiren hocaları bulup gerekli tedavilerini yaparak sıkıntılarından temizlenmeleri gerekmektedir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol