Diyarbekirspor Token’e Yoğun Rağbet

DiyarbekirsporToken’in bölgede yaygınlaşması ve rağbet görmesi için önümüzdeki günlerde Diyarbakır’da lansıman toplantısı düzenlenecek.

Türkiye’de hızla artan kripto para piyasasına adım atan kulüplerden olan Diyarbekirspor’un gelir elde etmek ve taraftarlar arasındaki sinerjiyi ve ekonomik bağları güçlendirmek üzere piyasaya çıkardığı 21 milyon tokenin yüzde 20’si ilk haftada satılarak önemli bir başarı sağlandı.

Bir çok önemli kulübün girdiği kripto para piyasasına hızlı giriş yapan DiyarbekirsporToken (DBS), kentin plakasının 21 olmasından esinlenerek 2,1 TL’den satışa çıkardığı tokenler kısa sürede dünyanın her yerinden ilgi görmeye başladı.

Tokenlerin bölgede de ilgi bulmasını amaçlayan şirket yönetimi, bu amaçla önümüzdeki günlerde lansıman toplantısı yapacak, bir çok etkinlikle geniş kitlelere ulaşmaya çalışacak.

DiyarbekirsporToken, TFF 2.Lig’de mücadele eden Diyarbekirspotr AŞ’nin yanı sıra bölgedeki diğer spor kulüplerine ve spor organizasyonlarına da sponsor olarak ekonomik açıdan sıkıntı yaşayan spor camiasına maddi destek sağlamayı amaçlıyor. Şirket yetkilileri, bu amaçla bazı çalışmalar yapıldığını dile getirdiler. Fan tokenlerin hem kulüplere hem taraftarlara ve halka ciddi getirisi olacağının altını çizen DiyarbekirsporToken yetkilileri,ilk aşamanın 21 Ekim’de listeleneceğini ifade ederek piyasaya toplam 221 milyonluk rakamla adım attıklarını ve bu rakamın zamanla artacağını kaydetti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol