Evet, bu başlığı atmak için dile kolay beklenen 8 yıl, harcanan onca para,stres ama sonuç hep hüzün iken geçen sezon yarı dönemde gelen, bu sezon ise işi tam anlamıyla ele alan Turan İlgin ve Veysi Avşar ile değişen yönetim anlayışı ve doğru hamleler ile gelen şampiyonluk.

Bu yolda tabi ki ilk hak vermemiz gereken Fevzi İlhanlı. Yıllardır olan heyecanı ve sabırsızlığıyla hep beklediği şampiyonluk meşalesi için maddi, manevi gücünü sunması ama hep üzülmesine karşı üstte yazdığım ikiliye ve ekibine kararları ile güvenmesi ile gelen istenen sonuç

Şampiyonlukları doğru tercihler getirir dedik, ya burada parantez açılması gereken kişi ise Teknik Direktörümüz Şenol Demir'dir.

Anlamsız kısa bir ayrılıktan sonra hatadan hemen dönülmesi, oynattığı savunma ağırlıklı futbolda aslında takımının gücünü bilmesi ve rakiplerini iyi analiz etmesinin sebep olarak gösterilebileceği,bu yolda da aldığı başarı ile kendini ve oyununu haklı çıkartan hocamızla teknik ekibine de teşekkür ederken, doğru olan yeni sezonda güçlü bir kadro ile onun önderliğinde devam edilmesi gerektiğidir.

Son olarak Azrailler Grubu ve sevenlerine de değinmemek olmaz.

Grup olarak verdikleri destek, paylaşımları,ziyaretleri,showları ile her zaman takımın yanında olmaları takdire şayandır.Emeklerine sağlık.

Şimdi 2. Ligde artık iki takımımız var. Birlik beraberlik için de iki takımın da başarılı olması zor değil,yeter ki isteyelim, ortak nokta da birleşelim, ilimizin futboluna nasıl klasman artırırız onu düşünelim.Çünkü bu gelen şampiyonluk ve kutlamalar ve paylaşımlar bir kez daha gösterdi ki bu il buna hasret ve aç.

Başka bir yazıda görüşmek üzere

Esen Kalın Spor'la Kalın

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol