Diyarbakırspor için istişare hamlesi

52 yıllık efsane spor kulübü Diyarbakırspor’un önünü açmayı ve geçmişte yapılan hataların tekrarlanmasını önlemeyi amaçlayan İstişare Kurulu için çalışmalar yoğunlaştırıldı.

Kulübün geleceğini şekillendirmek ve önünü açmak amacıyla kulüp yönetimi ile beraber çalışmalar yapması planlanan kurulda toplumda saygınlığı olan iş insanları, yöneticiler, spor adamları, eski futbolcular ve basın mensuplarının yer alması amaçlanıyor.

Daha önceden Diyarbakırspor yönetimlerinde görev almış ve başarılı işler yapmış herkesim tarafından sevilen spor adamları ve spor camiasının önemli isimlerinin yer alacağı İstişare kurulunun isimleri Diyarbakır’da yapılacak olan bir organizasyonla kamuoyuna tanıtılacak.

 İstişare Kurulu’nun oluşmasının  Diyarbakırspor’u  yeniden ayağı kalkmak için ivme kazandıracağına ve borçlar, kurumsal yapılanma, tesisleşme konularında gerekli mercileri harekete geçirerek kulübün geleceğe daha emin adımlarla ilerlemesini  sağlayacağını belirten spor adamları bu çalışmayı değerli buluyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol