Diyarbakırspor’a Ali Gaffar Okkan’lı Otobüs

Diyarbakırspor yönetimi, kurumsallaşma çalışmaları kapsamında kulübe yeni bir otobüs kazandırdı.

53 yıllık maziye sahip olan kulübün görselleriyle donatılan ve giydirme çalışmaları tamamlanan otobüsün görüntüsü sosyal medyada büyük beğeni kazandı.

Bir zamanlar mücadele ettiği Süper Lig’den amatör liglere kadar düşen ve son 3 sezonda 3 lig çıkarak Bölgesel Amatör Futbol Ligi’ne kadar yükselen Diyarbakırspor’un yeni otobüsünün ön tarafına kulübün onursal başkanı Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ın resmi monte edildi.

Diyarbakırspor’un isminin çok büyük olduğunu belirten Kulüp başkanı Siyabend Aydın, bu anlayışla hareket ederek kulübe yakışır bir otobüs kazandırdıklarını söyledi.

Başkan Aydın, “Diyarbakırspor’un ismi ve misyonu hangi ligde,hangi konumda olursa olsun büyüktür. Yaptığımız tüm iş ve işlemlerde buna dikkat ediyoruz. Güzel bir otobüsümüz oldu. Kulübümüzle özdeşleşmiş olan ve halkımızın gönlünde ayrı bir yere sahip olan Şehit Emniyet Müdürümüz Ali Gaffar Okkan’a olan vefa borcumuzun gereği olarak kendisinin resmini otobüsün ön tarafına monte ettik. Sloganımız “geri dönüyoruz” oldu. İnşallah bu otobüste nice başarıların sevincini yaşarız” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol