Diyarbakırspor’da Yeni Hedef Play-Off Ve 3.Lig

DİYARBAKIR - Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) 4.Bölge 3.Grup’ta grup maçlarının tamamlanmasına bir hafta kala grup birincisi olarak 3.Lig’e yükselme final maçlarına katılmayı garantileyen Diyarbakırspor’da yüzler gülüyor. Teknik sorumlu Seyithan Özdaş, ilk aşamayı başarıyla geçtiklerini dile getirerek hedeflerinin Play-Off aşamasını da başarıyla geçerek 3.Lig’e yükselmek olduğunu söyledi.

Diyarbakırspor teknik sorumlusu Seyithan Özdaş, teknik heyet, futbolcu, yönetim,taraftar ve basın gibi önemli bileşenlerle uyum içerisinde çalışarak ilk aşamada başarılı bir tablo çizdiklerini söyledi.

Güzel bir hava yakaladıklarının altını çizen Özdaş,” Grubumuzda  Diyarbakır ilimizin güzide takımları ile çok güzel çekişmeli ve mücadele gücü yüksek maçlar oynadık. Grubumuzda ligin bitimine bir hafta kala şampiyonluğumuzu ilan edip, finallere gitme hakkı kazandık.

 Desteklerini esirgemeyen ve uyum içerisinde çalıştığımız Kulüp Başkanımız Siyabent Aydın'a ve Yönetim Kuruluna  teşekkür ederim.Birlikte çok çalışıp özverili bir şekilde mücadele ederek, karekter ortaya koyan  futbolcu kardeşlerime, teknik ekibime ve sportif direktörüme teşekkürlerimi sunuyorum. Her zaman yanımızda olan, sevgi ve güvenlerini sürekli gösteren, başta Azrailler taraftar grubumuz olmak üzere tüm  Diyarbakırspor sevdalılarına ve çok iyi diyalog kurduğumuz basın mensubu arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Hedefimiz Play-Off’ta aynı başarıyı göstererek bu değerli markayı yıllar sonra 3.Lig’e taşımaktır” dedi.

Bu arada 24 Haziran 1968 tarihinde kurulan ve uzun yıllar Süper Lig’de mücadele etmiş olan Diyarbakırspor, kuruluşunun 53.yılını renkli görüntülerle kutladı. Tarihi Ongözlü Köprü üzerinde gece yapılan kutlamaya yönetim, futbolcular, teknik heyet,taraftarlar katılarak güzel görüntüler eşliğinde çevrede ilgi uyandıran etkinlikler yapıldı. Önce yürüyüş gerçekleştiren kalabalık grup daha sonra ellerindeki meşaleleri yakarak tarihi köprü üzerinde geceyi aydınlatan görüntüler oluşturdu. Çevredeki vatandaşlar ilgi uyandıran kutlamaları cep telefonlarıyla çekerek ölümsüzleştirdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol